• ۸۸۵۳۱۳۱۸-۱۹
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مودهایی که نگرانی جراحان در بخش گوارش را برطرف می کند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

متخصصین اندوسکوپی و کولونوسکوپی عموماً در انجام این پروسه ها دارای نگرانی هایی هستند که یکی از این موارد، خطرات مربوط به سوراخ شدگی (Perforation) در دیوارۀ بافتها می‌باشد.  به ویژه زمانیکه فرآیند درمانی، در ارتباط با اندامهایی با دیوارۀ بافت نازک (مانند دوازدهه، روده بزرگ و راست روده) است، این نگرانی افزایش می‌یابد.

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم با پیاده‌سازی تکنیک اندوکات در قالب دو مود  Papillotomy, Polypectomy در محصول MEG1-E،  این نگرانی را برطرف نموده است.

1- در برخی موارد سوراخ شدن بافت می تواند در اثر برش ناگهانی(Zipper cut) و عدم کنترل سرعت برش توسط جراح بوجود آید.

(در تکنیک اندوکات، با پیاده‌سازی یک الگوریتم هوشمند، برش بافت در پالسهایی با زمان‌بندی مشخص و با توجه به شرایط بافت انجام میشود. در نتیجه برش با سرعت کنترل شده و یکنواخت انجام شده و جراح، کنترل کاملی روی سرعت برش بافت خواهد داشت.)

2-افزایش عمق انعقاد، زمانیکه به لایه‌های اصلی دیوارۀ بافت برسد، موجب نکروز بافتهای سالم شده و سوراخ شدگی دیوارۀ بافت را به دنبال خواهد داشت. (Delayed Perforation)

(در تکنیک اندوکات، با اعمال توان مناسب در شروع برش بافت، تأخیر در انجام برش کاهش یافته و خطر سوراخ شدگی ناشی از انعقاد بیش از اندازه، به حداقل رسیده است. )


© 2021 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسی کاوندیش سیستم می باشد